10 éves lányok azon sírnak… Hirdetés Facebook Messenger Viber 10 éves lányok azon sírnak, hogy szakított velük a barátjuk Amikor én 10 voltam, azért sírtam, mert lekéstem a reggeli meséket Facebook Messenger Viber Hirdetés Ezeket se hagyd ki! :) Képzeld, egy fickó minden reggel Van kedved feljönni hozzám egy kávéra? 12 gyerkőc, akinek aranyat érnek a megszólalásai